501 212 693

 

62 502 31 98

 

Oferta

Firecontrol specjalizuje się w dziedzinie zaawansowanych systemów przeciwpożarowych.

      Nasza oferta kierowana jest zarówno do podmiotów, które zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej (PPOŻ), muszą posiadać te systemy, jak i do wszystkich zainteresowanych, którzy pragną znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa w swoich obiektach.

Klientami Firecontrol są zarówno korporacje, firmy, jak i indywidualne osoby, dla których bezpieczeństwo stanowi priorytet.

        Nasza oferta jest kompleksowa – zajmujemy się wszystkimi aspektami inwestycji, od początku do końca, abyście Państwo mogli spokojnie oddać się swoim obowiązkom, nie martwiąc się o żadne kwestie związane z systemem przeciwpożarowym.

         Nasz zespół składa się nie tylko z doświadczonych instalatorów systemów przeciwpożarowych, ale także projektantów i rzeczoznawców. Dobieramy sprzęt indywidualnie, zawsze uwzględniając Państwa potrzeby i wymagania. Nasze rozwiązania charakteryzują się atrakcyjnymi cenami oraz długotrwałą gwarancją. Wykorzystujemy wyłącznie sprzęt od renomowanych producentów, takich jak Bosch, Polon, D+H, Esser i inni, spełniający obowiązujące normy i przepisy.

           Dajemy Państwu gwarancję, że nasze systemy przeciwpożarowe zostaną zainstalowane profesjonalnie i rzetelnie, a proces ich akceptacji przez straż pożarną będzie formalnością.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że zapewnimy Państwu fachową opinię i wsparcie na najwyższym poziomie.

Kontakt

Wolica 43 
62-872 Godziesze Małe

 

tel. biuro: 536 148 817
tel. biuro: 62 502 31 98

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © 2013 Firecontrol www.ielegancko.com – tworzenie stron www